5 березня 2024 р. кандидат історичних наук Роман ЗВАРИЧ разом зі студентами групи 1-А успішно провів відкриту показову лекцію з всесвітньої історії на тему «Холодна війна (початковий етап)», на якій вдало поєднав традиційні та інтерактивні методи навчання, використав матеріали британсько-гарвардських історичних досліджень.
Директор коледжу Валерій КОВТУН відзначив складність обраної теми та її науково-педагогічну й практичну цінність для здобувачів освіти в Коломийському педагогічному фаховому коледжі Івано-Франківської обласної ради.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-03-07_09-27-33-912-1024x564.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-03-07_09-28-26-955-1024x826.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-03-07_09-29-54-605-1024x987.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-03-07_09-30-08-128-1024x616.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-03-07_09-30-09-440-1024x756.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-03-07_09-30-10-912-1024x947.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-03-07_09-30-12-402-1024x948.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-03-07_09-30-13-719-1024x1024.jpg)