- All Posts
- Branding
- Business
- Development
- Drinks
- Entertainment
- Fashion
- FEATURED
- Female
- Food
- Gadgets
- Health
- Latest
- Leadership
- Management
- News
- Politics
- Sports
- Style
- Technology
- TOP STORIES
- WordPress
- Вступ
- Загальне
- Підготовчі курси
- Практична підготовка
![Підготовка до роботи в літньому дитячому таборі](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_2024-05-26_181332790.png)
Навчальна практика для студентів 3-го курсу “Підготовка до роботи в літньому дитячому таборі”. Впродовж чотирьох днів провели табірний збір:🔸ознайомилися з…
![Підсумки виробничої (переддипломної) практики](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2024-03-19_13-32-01.jpg)
Як педагогічна практика впливає на формування професійних компетентностей майбутніх вчителів – визначали сьогодні на Конференції за підсумками виробничої (переддипломної) практики…
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/412854840_858844649576132_2411323437498619439_n.jpg)
Перший крок від теорії до професійної діяльності зроблено. Студенти 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» завершили навчальну ознайомчу практику. Наступного семестру…
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/image.png)
Завершився рік технологічної практики студентів 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» у Єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї З…
Практична підготовка
014.12 Середня освіта. Образотворче мистецтво
- Наскрізна програма
231 Соціальна робота
- Наскрізна програма
Методичний кабінет Нової української школи
Навчально-методичний кабінет НУШ це навчальна аудиторія та лабараторія для практичних занять з методик навчання освітніх галузей початкової освіти та підготовки різних видів практики у школі. Кабінет є навчальним підрозділом, який обладнаний технічними засобами навчання (30 ноутбуків та електронна навчальна панель), дидактичними матеріалами та методичними посібниками для якісного забезпечення підготовки здобувачів освіти до роботи в Новій українській школі
Регіональний навчально-виробничий центр
Регіональний навчально-виробничий медіацентр з підготовки педагогічних працівників – це сучасний відкритий освітній простір максимально зручний для різних видів і форм освітньо діяльності в умовах очного, змішаного та дистанційного навчання. Медіацентр обладнаний сучасними технічними засобами навчання та швидкісним інтернетом.
В рамках практичного курсу з "Основ педагогічної майстерності" студенти 4-их курсів спеціальності «Початкова освіта»ділилися досвідом переддипломної педагогічної практики з студентами 3-іх курсів. Цікавими і змістовними були доповіді та презентації з досвіду навчання математичної освітньої галузі, роботи в інклюзивних класах, практики в закладах освіти за місцем проживання. Завершили вправою "Відкритий мікрофон", студенти змогли отримати відповіді на питання і корисні поради. Взаємонавчання - ефективний спосіб підкорення освітніх вершин!
![photo_2023-06-14_14-24-38](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2023-06-14_14-24-38-150x150.jpg)
![photo_2023-06-14_14-24-39](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2023-06-14_14-24-39-150x150.jpg)
![photo_2023-06-14_14-24-40](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2023-06-14_14-24-40-150x150.jpg)
![photo_2023-06-14_14-24-40 (2)](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2023-06-14_14-24-40-2-150x150.jpg)
![photo_2023-06-14_14-24-41](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2023-06-14_14-24-41-150x150.jpg)
![photo_2023-06-14_14-24-42](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2023-06-14_14-24-42-150x150.jpg)
Види практик
позакласна виховна практика | пробні уроки в школі | літня практика в оздоровчих школярах | навчальна практика з основ природознавства та краєзнавства | навчальна практика “спостереження в перші дні дитини в школі” | переддипломна практика | практика спеціальності 231 Соціальна робота | практика спеціальності 014.12 Середня освіта.Образотворче мистецтво
Позакласна виховна практика
Педагогічна практика з позакласної виховної роботи проводиться з метою формування у студентів умінь проводити виховні заняття та позакласні виховні заходи.
Практика проводиться зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта та 014 Середня освіта. Образотворче мистецтво – на ІІ – ІІІ курсах у ІV-V семестрах. Базами практики є заклади загальної середньої освіти міста Коломиї.
![photo_2022-12-30_10-19-59](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-19-59-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-19-55](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-19-55-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-19-54](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-19-54-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-19-53](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-19-53-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-19-52](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-19-52-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-19-51](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-19-51-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-19-49](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-19-49-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-19-46](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-19-46-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-19-44](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-19-44-150x150.jpg)
Пробні уроки в школі
Педагогічна практика “Пробні уроки в школі”сприяє формуванню умінь у майбутніх педагогів планувати, проводити уроки і заняття, розвиває педагогічну кометентність. Метою педагогічної практики є вироблення в практикантів професійних умінь і навичок організації навчально-виховного процесу на уроці; формування в студентів особистісної готовності до роботи вчителем початкових класів та вмінь організовувати і проводити освітню діяльність з молодшими школярами.
![photo_2022-12-30_10-23-43](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-23-43-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-23-42](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-23-42-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-23-40](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-23-40-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-36-57](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-36-57-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-36-54](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-36-54-150x150.jpg)
Літня практика в оздоровчих таборах
Практика в літніх оздоровчих таборах для студентів ІІІ курсу спеціальностей «Початкова освіта» та «Середня освіта. Образотворче мистецтво» У співпраці з Радою оздоровчих дитячих таборів Прикарпаття студенти проходили практику в дитячих оздоровчих закладах «Петрос», «Карпатські зорі», «Перлина Карпат», «Перлина Придністров’я», «Едельвейс», «Верховина», «Чабан», «Gala Camp», «Прикарпатські Зорі», «Вандер», Eurocamp (м. Київ, Межигір’я), а також пришкільні (англомовний GoCamp Коломийського ліцею №9) та прицерковні («Канікули з Богом») дитячі табори.
Табірний збір 2023 https://youtu.be/aszgbclWGo4
![photo_2022-12-30_10-25-43](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-43-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-42](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-42-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-40](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-40-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-39](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-39-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-37](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-37-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-36](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-36-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-34](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-34-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-32](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-32-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-31](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-31-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-21](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-21-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-19](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-19-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-25-14](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-25-14-150x150.jpg)
Навчальна практика з основ природознавства та краєзнавства
Належну роль у формуванні природознавчих, краєзнавчих та громадянських компетентностей відіграє навчальна практика з основ природознавства та краєзнавства, яка відбувається згідно навчального плану в кінці 2 курсу. Так, протягом тижня студенти знайомляться з історією нашого краю, відвідують музеї міста Коломиї. Надзвичайно цікавою і пізнавальною для них є екскурсія на метеостанцію, де кваліфікований спеціаліст розповідає студентам про методи та форми прогнозування погоди, а також подорожі на міське озеро та парк імені Трильовського, місцеві заказники тощо. в результаті студенти вміють організовувати екскурсії, зображати план місцевості і отримують навички необхідні вчителю початкових класів.
![photo_2022-12-30_10-27-23](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-27-23-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-27-21](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-27-21-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-27-19](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-27-19-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-27-17](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-27-17-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-27-15](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-27-15-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-27-14](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-27-14-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-27-12](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-27-12-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-27-11](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-27-11-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-27-09](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-27-09-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-26-54](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-26-54-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-26-53](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-26-53-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-26-51](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-26-51-150x150.jpg)
Навчальна практика «Спостереження в перші дні дитини в школі»
Практика студентів ІV курсу спеціальності 013 Початкова освіта «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя в перші дні дитини в школі». Майбутньому вчителю важливо вміти створити сприятливе освітнє середовище для адаптації дитини до систематичного навчання. Дякуємо керівництву і вчителям перших класів Коломийських ліцеїв #1, 2, 4, 6, 8 та 9 за співпрацю!
![photo_2022-12-30_10-29-10](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-29-10-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-29-08](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-29-08-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-29-07](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-29-07-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-29-05](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-29-05-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-29-04](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-29-04-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-29-03](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-29-03-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-29-02](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-29-02-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-29-01](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-29-01-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-29-00](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-29-00-150x150.jpg)
Переддипломна практика
![photo_2022-12-30_10-38-01](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-38-01-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-37-58](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-37-58-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-37-56](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-37-56-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-37-53](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-37-53-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-37-51](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-37-51-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-37-49](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-37-49-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-37-47](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-37-47-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-37-46](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-37-46-150x150.jpg)
Практика спеціальності 231 Соціальна робота
Студенти спеціальності “Соціальна робота” за час навчання проходять різні види практик:
– навчальну практику з питань соціальної роботи в органах місцевого самоврядування; з питань соціальної роботи на виробництві;
– технологічну практику в органах соціального захисту населення;
– технологічну практику в освітніх установах;
– переддипломну практику.
Під час проходження практики студенти мають змогу застосувати теоретичні знання в реальних ситуаціях, усвідомити особливості майбутньої професії. Базами практики є Департамент соціальної політики Коломийської міської ради, Єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг м.Коломия, Інклюзивно-ресурсний центр Коломийської міської ради, товариство “Червоний хрест”, Благодійний фонд “Крокус”, Благодійний фонд “Карітас”.
![photo_2022-12-30_10-31-40](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-40-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-36](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-36-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-32](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-32-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-29](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-29-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-28](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-28-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-25](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-25-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-23](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-23-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-19](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-19-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-16](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-16-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-14](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-14-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-12](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-12-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-31-10](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-31-10-150x150.jpg)
Практика спеціальності 014 Середня освіта. Образотворче мистецтво
…
![photo_2022-12-30_10-48-08](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-48-08-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-48-10](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-48-10-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-48-14](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-48-14-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-48-13](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-48-13-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-48-11](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-48-11-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-48-03](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-48-03-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-48-00](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-48-00-150x150.jpg)
![photo_2022-12-30_10-47-56](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2022-12-30_10-47-56-150x150.jpg)