Практична підготовка

013 Початкова освіта
014.12 Середня освіта. Образотворче мистецтво
231 Соціальна робота

Методичний кабінет Нової української школи

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Регіональний навчально-виробничий центр

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Види практик

Позакласна виховна практика

Педагогічна практика з позакласної виховної роботи проводиться з метою формування у студентів умінь проводити виховні заняття та позакласні виховні заходи.
Практика проводиться зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта та 014 Середня освіта. Образотворче мистецтво – на ІІ – ІІІ курсах у ІV-V семестрах. Базами практики є заклади загальної середньої освіти міста Коломиї.

Пробні уроки в школі

Літня практика в оздоровчих таборах

Практика в літніх оздоровчих таборах для студентів ІІІ курсу спеціальностей «Початкова освіта» та «Середня освіта. Образотворче мистецтво» У співпраці з Радою оздоровчих дитячих таборів Прикарпаття студенти проходили практику в дитячих оздоровчих закладах «Петрос», «Карпатські зорі», «Перлина Карпат», «Перлина Придністров’я», «Едельвейс», «Верховина», «Чабан», «Gala Camp», «Прикарпатські Зорі», «Вандер», Eurocamp (м. Київ, Межигір’я), а також пришкільні (англомовний GoCamp Коломийського ліцею №9) та прицерковні («Канікули з Богом») дитячі табори.

Навчальна практика з основ природознавства та краєзнавства

Належну роль у формуванні природознавчих, краєзнавчих та громадянських компетентностей відіграє навчальна практика з основ природознавства та краєзнавства, яка відбувається згідно навчального плану в кінці 2 курсу. Так, протягом тижня студенти знайомляться з історією нашого краю, відвідують музеї міста Коломиї. Надзвичайно цікавою і пізнавальною для них є екскурсія на метеостанцію, де кваліфікований спеціаліст розповідає студентам про методи та форми прогнозування погоди, а також подорожі на міське озеро та парк імені Трильовського, місцеві заказники тощо. в результаті студенти вміють організовувати екскурсії, зображати план місцевості і отримують навички необхідні вчителю початкових класів.

Навчальна практика «Спостереження в перші дні дитини в школі»

Практика студентів ІV курсу спеціальності 013 Початкова освіта «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя в перші дні дитини в школі». Майбутньому вчителю важливо вміти створити сприятливе освітнє середовище для адаптації дитини до систематичного навчання. Дякуємо керівництву і вчителям перших класів Коломийських ліцеїв #1, 2, 4, 6, 8 та 9 за співпрацю!

Переддипломна практика

Практика спеціальності 231 Соціальна робота

Студенти спеціальності “Соціальна робота” за час навчання проходять різні види практик:
– навчальну практику з питань соціальної роботи в органах місцевого самоврядування; з питань соціальної роботи на виробництві;
– технологічну практику в органах соціального захисту населення;
– технологічну практику в освітніх установах;
– переддипломну практику.
Під час проходження практики студенти мають змогу застосувати теоретичні знання в реальних ситуаціях, усвідомити особливості майбутньої професії. Базами практики є Департамент соціальної політики Коломийської міської ради, Єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг м.Коломия, Інклюзивно-ресурсний центр Коломийської міської ради, товариство “Червоний хрест”, Благодійний фонд “Крокус”, Благодійний фонд “Карітас”.

Практика спеціальності 014 Середня освіта. Образотворче мистецтво