18 травня 2024 р студенти 1 і 2 курсів взяли участь у профорієнтаційній роботі. Здобувачі освіти відвідали свої ліцеї та гімназії, знайомлячи випускників з переліком спеціальностей, умовами вступу та роботою підготовчих курсів. Заступник директора з навчальної роботи Дмитро Курчій та працівники приймальної комісії проінформували присутніх про особливості цьогорічного вступу та можливості запису до 10 червня на підготовчі курси.
Запис на курси можна зробити за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/12U_lDdVWhj_0y9jFAwKKV2JgXI4GvzoAcMTdHxyxxC0/edit
Детальна інформація про Правила прийому та умови вступу до коледжу за номером +38098 499 15 26
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-05-20_10-21-29-368-1-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-05-20_10-21-30-227-1-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-05-20_10-22-27-791-1-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-05-20_10-22-28-267-1-1024x461.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-05-20_10-22-28-346-1-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-05-20_10-22-28-683-1.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-05-20_10-22-58-637-1-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2024-05-20_10-57-50-833x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/IMG_1772-1-768x1024.jpg)