Найкращі студенти-знавці історії рідного краю стали учасниками інтелектуальної гри “Коломийські загадки”, яку проводила наукова співробітниця Музею історії міста Коломия Мирослава Кочержук .
Директор коледжу Валерій Ковтун наголосив на важливості знати історію рідного краю для формування української ідентичності, а також подарував гравцям комплект історичних листівок, виданих у 2016 р. з нагоди 775-річчя від першої літописної згадки про Коломию.
Готував команди до гри викладач історії рідного краю Роман Зварич. Перемогу здобули студентки групи 2-В – Валерія Горячка, Софія Мельник, Поліна Семотюк, Лілія Чехранова. Найбільше персональних розгадок дали студентки групи 2-Б – Софія Лесюк та Каміла Яремчук.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-54-46-741-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-54-47-202-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-55-21-997-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-55-22-584-1024x1020.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-55-43-652-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-56-07-652-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-56-08-159-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-56-37-588-1024x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-56-38-143-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-57-00-410-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-57-59-668-1024x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/зображення_viber_2024-02-09_08-59-17-082-1024x1024.jpg)