📌До 40-х роковин Чорнобильської катастрофи у коледжі відбувся тематичний тиждень пам’яті та осмислення подій 1986 року.
⚠️ У межах тижня було реалізовано інформаційно-просвітницький проєкт, проведено лекції, зустріч з учасниками ліквідації наслідків, оформлено тематичні інформаційні стенди.
🌿Особливо зворушливою стала зустріч із учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС Іваном
Липчуком, Петром
Коризмою, Михайлом
Демчуком. Їхні спогади, щирі слова та особисті історії стали важливим нагадуванням про мужність, відповідальність і ціну людського життя.
📌 Інформаційний проєкт «Чорнобиль: від трагедії до відповідальності» через поєднання історичного ( Кох Ірина 1-В), STEM (Луговʼяк Віталіна 2-Г, Савчук Ангеліна 2-Г, Гавриш Катерина 1-В, Гнатюк Марія 3-Г), екологічного ( Коршняк Олександра 1-А) та літературного (Гриджук Яна 1-В) блоків комплексно розкрив причини, наслідки та уроки Чорнобильської катастрофи.
📕Окремою частиною тематичного тижня стала виставка літератури в бібліотеці коледжу, присвячена Чорнобильській катастрофі. Представлені книги, документальні матеріали та публікації дали змогу студентам глибше осмислити події квітня 1986 року, долі ліквідаторів, екологічні наслідки аварії.
🎯Цей тиждень часом вшануванням пам’яті та нагодою замислитися над відповідальністю кожного за довкілля, за майбутнє, за світ, у якому ми живемо.
ПАМʼЯТАЙМО!





