18 квітня відбувся захист курсових робіт здобувачів освіти з мовно-літературної освітньої галузі, наукові керівники – викладачі Ганна Зварич, Ольга Сташків, Галина Ходак. Усі студентки, які представляли перші наукові дослідження, продемонстрували здатність самостійного осмислення проблеми та вміння вести творчо-пошукову роботу. Завідувач відділення Любов Акімова відзначила актуальність обраних тем та практичну спрямованість досліджень.
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437065457_938120061648590_4604470078704768012_n.jpg?stp=dst-jpg_p552x414&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=jwspz1IO_78Q7kNvgFvYKIJ&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=00_AYAtSyAyA4sqHG0owJ6xPc7vD7LWcMGORqCFdAk5vxFLjg&oe=66592D5E)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437845723_938120064981923_7332787024060616199_n.jpg?stp=dst-jpg_p403x403&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=L6PSu34qdtEQ7kNvgHB9491&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=00_AYCJrKC30kb-lQlSllkVKEbo_-XsBw6bxb94DGzrjlrlZQ&oe=66591597)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437777963_938120121648584_6855565574550930149_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=6T5MpIQHnzEQ7kNvgGGdd_1&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=00_AYBhUq4IgM2pz7hjmITq_yIrHtA0xddsWRKdmTiASOa-3A&oe=665939B8)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437029308_938120151648581_2955955903972889822_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=2YYg26OPON4Q7kNvgFVlRSh&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=00_AYBtyVlJWtStcBcLWOfREqcp6xYF5p8Snp6dDmZhhsB4Dw&oe=66593AAB)