День української писемності та мови цьогоріч особливий, бо йде жорстока війна за збереження українських цінностей та української мови. Нині українська мова – це зброя проти ворога, ідеологічний інструмент, наша національна безпека, наш кордон. Любов до рідного слова згуртовує націю, виховує гордість за державу. Ми віримо у майбутнє України, тому бережемо і плекаємо українську мову.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/314712337_565982788862321_6173126704336182905_n-1024x680.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/313293833_565982808862319_6284908573131527490_n-1024x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/314350079_565983582195575_2197296863558869211_n-2-1024x683.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/313282823_565983628862237_2128153315556479076_n-1-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/314680974_565983668862233_3421712074396604986_n-1024x1009.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/314422505_565983785528888_3998439383359728596_n-1024x611.jpg)
Студенти та викладачі Коломийський педагогічний фаховий коледж Івано-Франківської обласної ради долучилися до проєкту “Українська мова в об’єктиві”, щоб виразити любов і шану до рідного слова, тримати лінію оборони на мовному фронті, виявити повагу до Героїв, які захищають Україну і світ від московського диявольського терору.