День відкритих дверей у Коломийському педколеджі. Підготовчі курси стартували

26 січня 2019 року у Коломийському педагогічному коледжі було проведено День відкритих дверей. Подія стала вже традиційною для закладу, адже саме в цей день розпочинають роботу підготовчі курси.

Керівництво закладу йде назустріч абітурієнтам, зберігаючи власне бачення щодо здобуття педагогічної освіти. Кількісні показники – це завжди добре, але критично необхідним є і якісний підхід до освіти. Цьогорічні вступники будуть вже повноцінними носіями засад та ідей Нової української школи через чотири роки свого навчання.

Одними із таких кроків є проведення підготовчих курсів – системного комплексу розроблених занять із відповідних предметів, які виносяться на вступні випробування, по два іспити на кожній спеціальності, включно зі спеціалізаціями.

Усі, хто залишили електронну заявку на сайті чи самостійно заповнили її у приймальній комісії, вже одразу мали змогу відчути себе студентами та прослухали перші пари в закладі.

Якщо ти ще бажаєш долучитись до І потоку підготовчих курсів, не зволікай! Залишай заявку на сайті і очікуй дзвінка для підтвердження.