Екологічна акція “За чисте довкілля”

Ось уже вп’яте Коломийський педагогічний коледж проводить акцію «За чисте довкілля». Студенти і викладачі, розуміючи актуальність екологічних проблем, активно долучились до збору пластикових пляшок і використаного паперу. Тому, як результат, зібрано 142 кг ПЕТ пляшок та 342 кг макулатури.

Гурток «Феєрія пластику», який діє на базі групи 4-П3, власним прикладом доводить, що непотріб, який навколо нас можна використати з користю і створити красиві речі. Цьогоріч гурток створив новий «витвір» – гусінь, який і представив широкому загалу.

Вийшли на імпровізований подіум моделі конкурсу «Знавців екології» (студенти груп 2-П2 та 2-П1), які демонстрували одяг з підручних матеріалів.

На акції урочисто підведено підсумки збору використаних батарейок в рамках акції «Батарейкам утилізація», що відбувається в коледжі протягом року за підтримки Всеукраїнської екологічної ліги, де перше місце розділили групи 3-Б та 3-П3 груп, друге місце – 2-С група, 3 місце – 4-П3. Найактивнішими були студенти груп Тодорюк Віталіна, Федорак Іванна та Палійчук Ангеліна.

Кожного року акція вдосконалюється і набуває нових кольорів. Студенти власним прикладом спонукають і інших жителів коломийщини берегти природу, а також закликають й інші навчальні заклади міста долучитись до акції та зробити довкілля чистим.