Згідно плану проведення заходів тижня циклової комісії суспільних дисциплін кандидат історичних наук Роман Васильович Зварич організував разом з науковими співробітницями музею історії міста Коломиї Мирославою Володимирівною Кочержук та Олесею Василівною Фільварок екскурсійне заняття для студентів другого курсу Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради.
Студенти мали змогу ознайомитися з музейними експозиціями, які відображають історію рідного краю.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-05-10_15-50-09-072-2-894x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-05-10_15-52-27-388-1-1024x1006.jpg)