Згідно плану роботи циклової комісії суспільних дисциплін кандидат історичних наук Роман Зварич організував до Дня захисників і захисниць України екскурсійне заняття для студентів другого курсу. Наукова співробітниця музею Мирослава Кочержук ознайомила здобувачів освіти з музейними експозиціями, зокрема «Січ», «Сокіл», «Українські Січові Стрільці». Такі заняття формують у студентів почуття української самобутности.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-10-05_09-03-08-363-1-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-10-05_09-03-08-608-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-10-05_09-03-08-848-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-10-05_09-03-09-081-733x1024.jpg)