Говерлу подолано!

15 вересня 2019 року студенти та викладачі Коломийського педагогічного коледжу Івано-Франківської обласної ради здійснили сходження на найвищу вершину українських Карпат – гору Говерлу (висота – 2061 метр над рівнем моря). До походу на вершину Карпатських гір долучились студенти перших і старших курсів освітнього закладу.

Адміністрація в особі директора коледжу Валерія Ковтуна завжди підтримує рух за здоровий спосіб життя та дозвілля студентів – майбутніх освітян. Бажає їм гарного настрою та легкого підйому на «сніжну гору».

Довгоочікуваний підйом на «маленький Еверест» розпочали від самого ранку під керівництвом досвідчених викладачів Романа Солоненка та Дмитра Курчія. Чудова погода додавала оптимістичного настрою при здійсненні сходження на вершину – красуню Говерлу.

Основний маршрут розпочали з найвідомішого шляху для туристів – подолання дистанції зі спортивної бази «Заросляк» через так звану Говерляну.

Ті, для яких похід у гори став першим, з неабиякою цікавістю слухали розповіді друзів, які вже мали можливість побувати на Говерлі. Складний та звивистий шлях підкорювачі подолали менше як за 3 години.

З вершини Говерли студенти мали чудову нагоду побачити увесь прекрасний Чорногорський хребет, що простилається звідси на південний схід. Це справжня природна прикраса як українських Карпат, так і всієї України.

Сходження на карпатську вершину було нелегким. Але завдяки підтримці друзів, згуртованості, чудовому та позитивному настрою найвищу вершину держави – гору Говерлу вдалося підкорити.

На вершині гори більше сорока студентів дружньо виконали гімн України та зробили колективне фото на фоні туристичних атрибутів Чорногори.

Чудові та мальовничі краєвиди, комбінація зелених і синіх відтінків віддалених карпатських хребтів залишила у пам’яті студентів та викладачів, що побували на Говерлі, незабутнє враження.

Дмитро КУРЧІЙ, заступник директора з навчальної роботи