Гуртожиток

Студенти Коломийського педагогічного фахового коледжу стовідсотково забезпечені гуртожитком. Він був введений в експлуатацію в 1978   році. Зараз в ньому комфортно розміщається 230 мешканців.

Зручне розташування та транспортне сполучення, житлово-побутова інфраструктура підкреслюють вигідність проживання студентів з іншої місцевості.

Першочерговим правом надання місць у гуртожитку надається іногороднім студентам та студентам пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти з багатодітних сімей та особи 1-2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи).

Розподіл місць у гуртожитку здійснюється комісією, в складі якої є представники  студентського профспілкового комітету, вихователі, завідуючий гуртожитком та затверджується наказом директора коледжу.

Місце у гуртожитку закріплено за мешканцями на весь період навчання. На підставі рішення про надання місця у гуртожитку адміністрація коледжу укладає угоду щодо проживання на весь період навчання.

Середня вартість проживання за місяць
складає 500,00 гривень
.

У гуртожитку створені необхідні умови для проживання та відпочинку. Двомісні, тримісні кімнати оснащено м’яким і твердим інвентарем, холодильником, шафами  для посуду, одягу та книжок. У кожній кімнаті є вихід до мережі Інтернет.

На першому поверсі знаходяться бібліотека,  кімнати відпочинку для батьків та гостей. В кожному блоці є кімната для  самопідготовки до занять.

Виховна робота в гуртожитку спрямована на підтримання зразкових побутових умов, дотримання мешканцями правил і норм проживання  у гуртожитку, забезпечення активного культурного дозвілля мешканців.

Своє дозвілля (вечори-зустрічі з цікавими людьми, диспути, музично-літературні вечори, дні народження, години спілкування) дівчата проводять в естетично оформленій вітальні.

У гуртожитку діють органи самоврядування – збори студентів, студентська рада. Основна робота органів самоврядування спрямована на згуртування колективу, на активне дозвілля, на надання допомоги студентам, яким важко дається навчання, на дотримання санітарно-гігієнічних норм, удосконалення умов проживання.

Робота гуртожитку націлена не тільки на те, щоб створити комфортне місце проживання. Наша мета – створити сприятливий мікроклімат у студентському середовищі, навчити студента самостійності в побуті,виховати  відповідального громадянина, вірного товариша, порядну і чесну людину.

Вся робота в гуртожитку направлена на розвиток єднання студентської родини.