Заповніть всі поля

Edit Template

Із 30 жовтня на Івано-Франківщині починає діяти «червона» карантинна зона. 
Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, опубліковано 27 жовтня 2021 року о 17:55

COVID-19 


______________________________________________________________________________________________________________________________________
         Голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук наголосила на сьогоднішньому пресбрифінгу , що через зростання інфікованих коронавірусом з суботи, 30 жовтня, з 00 годин 00 хвилин на Івано-Франківщині починає діяти «червона» карантинна зона. Це рішення було прийнято на сьогоднішніх позачергових засіданнях Державної та обласної комісій ТЕБ та НС.
         Світлана Онищук розповіла, що в області показник завантаженості ліжок складає 64,1%.
«На Івано-Франківщині зростають показники випадків інфікуванння та госпіталізації пацієнтів. Перервати ланцюг цієї хвороби можна тільки через дотримання вимог та вакцинацію. В закладах охорони здоров’я підготовлені ліжкомісця, які забезпечені з киснем», – розповіла Світлана Онищук.
          Генеральний директор Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Руслан Савчук зауважив: «Найгірша ситуація сьогодні у Богородчанській, Івано-Франківській, Рогатинській, Коломийській, Снятинській, Городенківській, Калуській, Надвірнянській та Долинській громадах. У області зараз активно циркулює штам Дельта. Захворюваність на коронавірус серед населення у територіальних громадах за тиждень суттєво збільшилася: Богородчанська – 98%, Івано-Франківська – 90%, Рогатинська – 78%, Коломийська – 63%,Снятинська – 93%, Городенківська 120%, Калуська – 101%, Долинська – 228%, Надвірнянська – 232%».

           Світлана Онищук розповіла про роботу медиків у закладах охорони здоров’я, проведення вакцинальної кампанії, карантинні обмеження, наголошуючи на тому, що вакцинація може перервати ланцюг захворюваності.
Зауважувалося, що «червоний» рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в регіоні. Зокрема, забороняється робота непродовольчих магазинів та ринків, проведення масових заходів тощо.

           Обмеження не діятимуть, якщо 100 % працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані або у них є ПЛР-тестування, які дійсні 72 години. Натомість у цей період працюватимуть продовольчі магазини, ринки та аптеки при дотриманні карантинних обмежень.

Міністерство освіти і науки України

Державна служба якості освіти

Підприємство "Інфоресурс"

Нова українська школа

Електронна версіія підручників

Український центр оцінювання якості освіти

Освітній портал "Педагогічна Преса"

ДОН Івано-Франківської ОДА

ІФОІППО

Як нас віднайти?

тел.: (03433) 2-65-31,
моб.: (098) 499-15-26 (на час вступу)

pedkol.if@ukr.net

вул. Івана Франка 12,
м. Коломия, Івано-Франківська обл, 78203

https://pedcollege.kolomyya.org/

Ми в соціальних мережах

© 2023