Майстер-клас для третьокурсників від професіоналів НУШ Коломийського ліцею №9

5 лютого 2020 року в рамках тижня математики, фізики та інформатики для студентів 3 курсу вчителями базового навчального закладу Коломийський ліцей №9 був проведений майстер-клас з впровадження сучасних технологій навчання на уроках математики в початкових класах.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Курчій Світлана Василівна ознайомила присутніх з особливостями навчання в умовах нової української школи. Вона зазначила, що зараз проходить реформа початкової освіти і головна мета реформи – створити школу, в якій буде приємно навчатись, яка даватиме учням не тільки міцні знання, але й уміння застосовувати їх у житті. А це вимагає від кожного вчителя творчого підходу до навчання.

Вчитель Малярчук Ірина Романівна особливу увагу звернула на освітнє середовище, завдяки якому процес навчання для дітей відбувається у цікавій та насиченій формі. Вона наголосила  на важливості використання завдань проблемного характеру, а також рефлексії. Вчителька запропонувала вправи на розвиток кмітливості, формулювання припущень, адже діти вчаться пізнавати себе, виражати свою думку та проявляти свій інтелект.

Хмарук Олександра Миколаївна продемонструвала цікаві форми роботи з першокласниками, завдяки яким учні в процесі гри здобувають нові знання. А також в учнів розвивається пам’ять, спостережливість, увага, вміння орієнтуватись в просторі.

Гандурська Дзвенислава Петрівна поділилась досвідом використання інтерактивного навчання при вивченні задач різних типів. Студенти-третьокурсники мали змогу взяти участь у практичному розв’язуванні задач, працюючи в парах та використовуючи такі технології навчання як «Карусель», «Акваріум».

Адміністрація, викладачі та студенти коледжу щиро вдячні вчителям, які провели цікавий майстер-клас та поділитись своїм досвідом роботи в умовах Нової української школи, а також дирекції Коломийського ліцею№9 за сприяння в організації цього заходу.