І став для нас Шевченко заповітом.
Безсмертним, як саме людське життя.
Ми будем славить перед цілим світом
Живе Шевченківське ім’я.
Сьогодні у Коломийському педагогічному фаховому коледжі Івано-Франківської обласної ради студенти групи 1-А (куратор Галайда Л.М.) вшанували пам’ять великого українського пророка Тараса Григоровича Шевченка, апостола правди і свободи, нескореного борця за волю України. У часи повномасштабної війни, слова Шевченка, як ніколи актуальні. В них знаходимо силу, віру і наснагу. Присутні на заході мали можливість пережити події, настрій та дух, які панували в період дитинства, юності та останніх років життя поета, переглядаючи уривки театралізованих мініатюр. Цілеспрямовані та неабияк талановиті студенти по-новому представили творчість нашого Кобзаря, який досі живе в серці кожного українця.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/330471652_3420947888183588_1243334322776235084_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/330479386_1654190081697746_1878283435044555689_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/330914392_630539575592835_880919781282382957_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/330445281_236262248793299_2361949994284661788_n-1024x768.jpg)