Саме під такою назвою у Коломийському педагогічному фаховому коледжі відбулася зустріч начальника сектору ювенальної превенції Коломийського відділу поліції Петра Михайлюка та інспектора сектору ювенальної превенції Антоніни Герман зі студентами.
Захід пройшов у рамках Всеукраїнської акції ”16 днів проти насильства” з метою :
привернення уваги до проблем подолання будь – яких форм насильства ;
жорстокого поводження з дітьми;
протидії торгівлі людьми;
захисту прав жінок.
Петро Васильович наголосив, що від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України українці зіткнулися із безпрецедентним рівнем насильства, пов’язаного з війною
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/318333089_588729389920994_8349389692860111157_n-1024x766.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/317883557_588729426587657_8421400495244821115_n-766x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/317721574_588729383254328_1136326892310513771_n.jpg)