Ми на Форумі кар’єри

19 листопада 2019 року в м. Коломия відбувся захід «Форум кар’єри», організований Коломийською міськрайонною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості, з метою мотивації учнівської, студентської молоді щодо вибору майбутньої професії. Захід проходив на базі Коломийського індустріально-педагогічного технікуму, участь в ньому взяли 10 освітніх закладів Коломиї та ОТГ, які презентували свої послуги, розповіли про спеціальності, які можна опанувати після 9-го та 11-го класів. «Форум кар’єри» зібрав випускні класи ліцеїв, гімназій міста, району, ОТГ та студентів коледжів, які спробували себе в різних видах діяльності.

Дійство відкрив керівник Коломийської міськрайонної філії Мирослав Мацьків, який привітав присутніх і побажав ліцеїстам, гімназистам, студентам усім плідної роботи; знайти абітурієнтське покликання, не помилитися у своєму виборі. Він зазначив, що підтримка молоді у виборі професії є дуже важливою справою для розбудови держави загалом.

Профорієнтаційна робота стала однією із складових заходу. Потенційні абітурієнти мали змогу почути та побачити, як живуть і навчаються студенти освітніх закладів міста та району, які здобувають професії, як працевлаштовуються після завершення навчання.

На високому рівні у роботі форуму було представлено і наш заклад.

Заступник директора з навчальної роботи Дмитро Курчій окреслив пріоритетні засади діяльності Коломийського педагогічного коледжу з підготовки фахівців Нової української школи з урахуванням сучасних освітніх реформ. Подякував представникам центру зайнятості та побажав учасникам цьогорічного ярмарку успіхів, зазначивши, що абітурієнти 2020 року можуть для себе знайти професію до душі.

Ольгою Гаврилаш було представлено відеоролик «Коломийський педагогічний коледж – освітньо-культурний осередок Прикарпаття».

Староста 3 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» Бойко Соломія та голова студентського парламенту, студентка 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» Аліна Василишин поділилися досвідом, який отримали під час навчання. Майбутнім потенційним абітурієнтам були надані змістовні матеріали про коледж та умови вступу.

Кожен освітній заклад мав свій куточок, де були представлені майстер-класи, каталоги, буклети та інформаційні листівки про заклад.

Для нас здійснення системи профорієнтаційних заходів серед учнівської молоді області з метою залучення до здобуття педагогічної професії є пріоритетними.