Обласне методичне об’єднання викладачів математики закладів І-ІІ р. а. Івано-Франківської області

15 листопада 20017 року в Коломийському педагогічному коледжі відбулося засідання методичного об’єднання викладачів математики вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Івано‑Франківської області. Згідно програми засідання (завантажити), зі вступним словом виступив директор закладу Ковтун Валерій Іванович. Роботу циклової комісії математики, фізики та інформатики коледжу презентувала голова циклової комісії Філійович Ірина Борисівна.

Відповідно плану роботи засідання проводила голова методичного об’єднання Дудишин Лілія Володимирівна, яка підвела підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік. Також було обговорено та затверджено план роботи на новий навчальний рік та нові положення про проведення обласної олімпіади з математики.

Всі учасники методоб’єднання мали можливість взяти участь у майстер-класі з використання динамічної геометрії GeoGebra на уроках математики, який був проведений викладачем Гречуком Василем Юрійовичем.

Пізнавальний рівень інтелектуального конкурсу «Математичні перегони», що проводився між командами студентів других курсів, продемонстрував ерудованість учасників та підтвердив слова геніально вченого Блеза Паскаля про те, що математика настільки серйозний предмет, що не треба пропускати можливості зробити його цікавішим. Викладач математики нашого коледжу Красілич Надія Степанівна зуміла передати всю красу цієї науки та її значимість в житті людини.

[srizonfbalbum id=3]