Студенти коледжу відвідали клуб-зустріч людей похилого віку

Членами студентського парламенту та студентами спеціальності “Соціальна робота”/”Соціальна педагогіка” були організовані відвідини клубу-зустрічі людей похилого віку, який діє при БФ “Карітас” Коломийсько-Чернівецької єпархії, де відбувся діалог поколінь. Метою візиту було здобуття знань про важливість відвідування немобільних людей похилого віку.

Просте щире спілкування, терпіння, співпереживання для них важливіше за будь-які подарунки. На проблеми людей старшого покоління не можна закривати очі. Вони прожили своє життя заради майбутніх поколінь, і заслужили повагу, підтримку і реальну допомогу.

Історії про важке минуле колишніх в’язнів концтаборів дали можливість зрозуміти ціну життя. Слова о. Романа: “Що вкладете те й отримаєте” надихнули нас створити групу взаємодопомоги немобільним людям похилого віку.

Пам’ятаймо завжди актуальний принцип: як ми сьогодні опікуємося — чи не опікуємося — нашими бабусями і дідусями, нашими батьками і матерями, так завтра наші діти й онуки, можливо, опікуватимуться нами. Рівень уваги до людей похилого віку — важливий індикатор людських рис і рівня цивілізованості всього суспільства.

Іванна Федорак,
член студентського парламенту,
голова благодійної комісії