З метою поглиблення знань студентів, розвитку інтересу до вивчення дисциплін математичного циклу, вдосконалення професійної підготовки майбутніх педагогів в коледжі з 26 по 30 квітня 2021 року було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.
Програма тижня включала проведення олімпіади з математики, турніру кмітливих та презентації результатів STEM-проєкту «Машина майбутнього».
Переможцями олімпіади з математики стали першокурсниці Гищук Марина (1-Г), Миронюк Христина (1-В) та Опарик Аліна (1-А).
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2021-05-14_11-40-04-1024x1024.jpg)
У «Турнірі кмітливих» серед других курсів найкращі результати показали Василик Мар’яна (2-Г), Клапчук Анастасія (2-В) та Томенчук Софія (2-А).
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2021-05-14_11-39-57-1024x1024.jpg)
Студенти групи 2-О у рамках IV Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2021» презентували результати STEAM-проєкту «Машина майбутнього». Дівчата три дні активно займалися пошуком інформації, проводили математичні розрахунки, опрацьовували модель автомобіля у середовищі динамічної геометрії GeoGebra та творчо підійшли до створення дизайну машини майбутнього.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2021-04-28_22-48-36-3-1024x768.jpg)