Тиждень математики, фізики та інформатики у 2021 році

З метою поглиблення знань студентів, розвитку інтересу до вивчення дисциплін математичного циклу, вдосконалення професійної підготовки майбутніх педагогів в коледжі з 26 по 30 квітня 2021 року було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.

Програма тижня включала проведення олімпіади з математики,  турніру кмітливих та презентації результатів STEM-проєкту «Машина  майбутнього».

Переможцями олімпіади з математики стали першокурсниці Гищук Марина (1-Г), Миронюк Христина (1-В) та Опарик Аліна (1-А).

У «Турнірі кмітливих»  серед других курсів найкращі результати показали  Василик Мар’яна (2-Г), Клапчук Анастасія (2-В) та Томенчук Софія (2-А).

Студенти групи  2-О у рамках IV Всеукраїнського фестивалю  «STEM-весна – 2021» презентували результати  STEAM-проєкту «Машина майбутнього». Дівчата три дні активно займалися пошуком інформації, проводили математичні розрахунки, опрацьовували модель автомобіля у середовищі  динамічної геометрії GeoGebra та творчо підійшли до створення дизайну машини майбутнього.