Методист Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради Михайло Ходак та студентка Анастасія Клапчук – учасники Всекураїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю “Інклюзивна освіта як індивідуальна траєкторія особистісого зростання дитини з особливими освітніми потребами”
Дякуємо Вінницькому державному педагогічному університету імені Михайла Коцюбинського !
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2023-06-06_10-39-37-2-1024x709.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2023-06-06_10-39-37-696x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/photo_2023-06-06_10-39-38-1024x710.jpg)