Зустріч із Максом Кідруком та презентація його “Зазирни у мої сни”

На що здатний батько заради порятунку сина, якого поглинає примара, що оселилася у снах?..

Очевидно, на світі немає дитини, яка б не бачила моторошних снів. Але що робити, якщо жах зі сновидіння поступово переповзає в реальне життя? У дворічного Тео під час нескладної операції раптово зупинилося серце. Упродовж тридцяти шести секунд малюк тримався на межі між світом мертвих і живих. А тоді повернувся. Спливло два роки, перш ніж Мирон Белінський зрозумів, що його син повернувся не сам. Щось прийшло разом із Тео: учепилося і прослизнуло у свідомість, поки хлопчак перебував по той бік лінії, яку більшість із нас перетинає лиш один раз. У відчайдушних намаганнях урятувати сина Мирон виїжджає до Америки, де найновіші досягнення нейротехнологій дають змогу зазирнути в людський сон. Він не здогадується, що бажання допомогти веде до катастрофи, адже найгірше почнеться, щойно той, хто оселився у снах маленького Тео, збагне, що за ним спостерігають.

Нашу країну по-літературному лихоманить. Спостерігається тенденція пожвавлення, можливо не великих масштабів, та все-таки, популяризації української літератури в її сучасному світлі, перекладів творів світової літератури українською мовою, просування сучасної науково-популярної літератури. Зовсім недавно відбувся ФОРУМ ВИДАВЦІВ у Львові. Програма заходів була насичена різноманітними заходами, презентаціями, лекціями, обговореннями. Там, зазвичай, автори та видавництва представляли свої новинки, а критики слова та звичайні читачі насолоджувались величезним різноманіттям запропонованого.

Проте, одному із авторів-сучасників, Максу Кідруку, цього виявилось замало і він, в черговий раз, вирушив у всеукраїнський тур Україною. Тур носив символічну назву – #ЗазирниТур, адже основна мета – представлення широкому загалу свого нового роману “Зазирни у мої сни”. Сам автор твердить, що це вже щось нове, як і для нього самого, так і для його читачів. До слова, саме читачі, сподівається автор, будуть спершу здивовані, але надалі зрозуміють глибину та сенс роману, який в мережі охрестили коротким хеш-тегом #ЗУМС.

Тур розпочався 26 вересня із рідного міста Максима – Рівного, а далі автор вирушив у подорож Україною. І ось, 06 жовтня, він завітав до нас, в Коломию, зі своєю презентацією нового роману “Зазирни у мої сни”. Це був перший, як пізніше сказав Макс, візит в писанкове місто. Він відверто зізнався, що враження від зустрічі, самого візиту та прийому – неймовірні та обіцяв наступної осені приїхати знову.

Зустріч розпочалась гучними оплесками, а сам Макс відразу зацікавив своїми розповідями усіх присутніх. Говорив про все! Розповів аудиторії трохи про себе та про шлях, який пройшов від “технаря” із Королівського технологічного інституту у Стокгольмі до письменника сучасної української літератури. Як вправний лектор, наводив цікаві факти, які лягли в сюжет нової книги. Жартував, руйнував голівудські міфи та тримав аудиторію в неймовірному захопленні.

Під час свого виступу, він витримав інтригу та жодного разу не викрив таємниць сюжету роману, відповівши на поставлені запитання.Сюрпризом для присутніх виявився організований розіграш примірника “Зазирни у мої сни”, який проводився шляхом жеребкування усіх номерів із квитків на презентацію.

Слухачі після презентації організували автограф-сесію та змогли поговорити із Максимом.

Щиро дякуємо Максу за той, хоч не тривалий, візит до нашого міста, за те, що презентував нам свою новинку. Ми вже в очікуванні наступної осені та нового всеукраїнського туру!