Співпраця в дії !!!
Актуальним проблемам діяльності соціального педагога в сучасних умовах була присвячена зустріч майбутніх соціальних працівників з соціальним педагогом Коломийського ліцею 9, випускницею коледжу Куничак Галиною Петрівною. Змістовно, творчо, креативно розкрито напрямки діяльності соціального педагога зі сприяння швидкій адаптації дитини до змін і розвитку в освітній, соціальній, культурній і політичній сферах. Особлива увага приділена роботі з внутрішньо переміщеними особами, з сім’ями військовослужбовців, котрі беруть участь у бойових діях, проблемам протидії шкідливим звичкам, булінгу, безпеці в інтернеті. Проведення психологічних вправ на саморегуляцію забезпечили щирість, відкритість та емоційність зустрічі.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-04-27_10-55-00-236-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-04-27_10-55-00-693-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-04-27_10-55-23-019-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-04-27_10-55-01-477-1024x768.jpg)