Співпраця в дії!
Щира вдячність соціальному педагогу Коломийського ліцею №1 імені В.Стефаника,випускниці коледжу Ірині Гнатюк,яка під час зустрічі з майбутніми соціальними працівниками змістовно, творчо,креативно розкрила актуальні проблеми діяльності соціального педагога в умовах сучасних викликів, співпраці з практичним психологом, педагогом – організатором, класним керівником та батьками дітей.
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438755199_942374567889806_3655225869517496731_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=4Nybwrou1zkQ7kNvgEbw0PR&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=00_AYAmhej4Jc70y4Aw8sBIM2PcyJErdbgawjHQsP7SKLqk9g&oe=665937C5)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438829370_942374551223141_7675687067079789137_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=IgMCZAEPqtwQ7kNvgFGSDAn&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=00_AYBQY6smdmnesy85kT4EziByf2b9sNFtISgO-0FdBT8ixA&oe=66593048)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438754923_942374614556468_7952788199163208008_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=wxy0cAReh0QQ7kNvgGYMGrG&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=00_AYAW_WONxBfGWpcAsEfHGrtDY5MsCdUx9_-Q3ebE3kYtjg&oe=66593911)
![](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438818657_942374634556466_5149092054385184198_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=AUvpgEszDBwQ7kNvgFVxWyg&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=00_AYAUnS1uV_thNR2Fe0iTACRV_5EcaebzWgnLzAT9BA8rPA&oe=66591AF0)