Долучились до його відзначення і в педагогічному коледжі.
Викладач Ганна Зварич та студентки Вікторія Височанська і Юлія Богаченко вітали зі святом всіх учасників освітнього процесу. У своїх виступах наголошували, яким важливим є право розмовляти українською мовою без перешкод і ракет у відповідь. Мова стала рушійною силою, що об’єднала українців та ввесь світ і веде до перемоги.
Майбутні педагоги висловлювали свою любов до мови через поетичне слово. Також викладачі та студенти записували, що для них є українська мова: це зброя, це кордон, це наша перемога.
Пам’ятаймо: мова – нитка єднання для нації.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-02-22_14-50-05-542-1024x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-02-22_14-50-24-981-1024x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-02-22_14-50-37-584-1024x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-02-22_14-50-15-131-1024x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-02-22_16-15-16-413-1024x1024.jpg)