Відгук про нас: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02q3Ve3LFtQbgvwfM9ekCkHdyeABsmkns2V3PiTYrDvYcBVVeLjgh8RJ6uMT9BkRt8l&id=1651584178466631
Ділимось знаннями й вміннями з майбутніми професіоналами☀️
✨ Сьогодні наша Карітас family поповнилась 10 чарівними особами. Це студенти спеціальності Соціальна робота Коломийський педагогічний фаховий коледж Івано-Франківської обласної ради, які будуть проходити практику в нашому благодійному фонді.
🏡 На першій зустрічі Христя Яковин та Ivanka Fedorak познайомили наших практикантів із основними напрямками роботи, які функціонують в офісі Карітас Коломия:
✨ благодійна їдальня;
✨ опіка над літніми;
✨ робота з дітьми й сім’ями;
✨ протекшн;
✨ гуманітарна допомога ВПО;
А потім керівниця дитячого напрямку Христина Кучерук провела майстер-клас для майбутніх соціальних педагогів.
Сподіваємося, що наша співпраця буде максимально приємною й корисною🤗
Разом робимо добрі справи і перемагаємо💙💛
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/328287377_569706645044078_7671547497297706627_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/328444688_1922419618098971_3888105160619912088_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/328446092_718561656659736_2379844308002461155_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/328432888_917910266192101_5666325114253384457_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/328438068_548520937328996_3490035708144022354_n-1024x768.jpg)