Відгук про нас: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0prnzsAULYK3PjzSamynRZRh3cwYoDQU6hpCfqUaL5Cwn3gkqRVjehCiYbJpmBE1cl&id=100064533108332
Студенти педагогічного коледжу за спеціальністю “Соціальна робота” проходять практику в Єдиному центрі. Нещодавно підписали угоду про співпрацю та узгодили графіки відвідувань практики.
Переконані, що наша спільна кооперація дасть хороший результат в майбутньому. Молоді люди з інвалідністю знайдуть нових друзів, студенти здобудуть особливі знання, фахівці відділень нових волонтерів, а громада отримає підготовлені молоді кадри.
Щиро дякуємо студентам за відкритість та бажання вчитись.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/331541485_1659581747834280_2968913017287884030_n-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/332614559_876627120093936_2272384217007428312_n.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/331409715_531430382432169_8171610123788194150_n-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/331291034_2085713231627111_5168033637000095793_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/331774105_725816219142872_8202620530658304098_n-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/331309953_501411762161526_5639381725322590006_n-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/331489405_2278878112293371_5634991944345568886_n-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/331764130_942851553396425_5167346958692367553_n-768x1024.jpg)