Завдяки співпраці з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, зокрема, Педагогічним факультетом і кафедрою соціальної педагогіки та соціальної роботи, в травні 2023р. ми стали співорганізатором I Міжнародної науково-практичної конференції “Сучасні тенденції розвитку соціальної роботи в Україні та зарубіжжі”.
На дискусійних панелях виступили викладачі психолого-педагогічних дисциплін Ходак М.М. ” Типи структурних підрозділів соціального захисту населення та захисту прав дітей територіальної громади”, Жданович О.М. “Соціально-психологічна профілактика девіантної поведінки серед молоді”, Акімова Т.А. ” Історія становлення та розвитку соціальної роботи в США”, Паненкова Л.Б. та Паненкова Ю.В. “До проблеми методології і методів соціально-психологічних досліджень”. До складу оргкомітету конференції ввійшов директор коледжу Ковтун В.І. Досвідом роботи з організаційного забезпечення якості освітньої діяльності в системі підготовки фахових молодших бакалаврів з соціальної роботи поділилась завідувач відділення початкової освіти та соціальної роботи Акімова Л.І.
Щиро вдячні за співпрацю !
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-06-12_12-58-48-570-1024x868.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-06-12_12-59-49-190-1024x841.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/Mykhajlo-Khodak-1-1024x725.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/Oksana-Zhdanovych-1024x725.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/Tetiana-Akimova-1024x725.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/Liubov-Akimova-1024x725.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/Iuliia-Panenkova-1024x725.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/Lidiia-Panenkova-1024x725.jpg)