Щирі вітання творчим, працьовитим, яскравим та екологічно свідомим студенткам – учасникам Х екофоруму, який проводився кафедрою хімічної техніки та промислової екології НТУ «Харківський політехнічний інститут». Під час цього конкурсу здобувачі освіти з різних куточків України ділилися перед компетентним журі своїм баченням екологічних проблем та шляхами їх вирішення: проблема наслідків війни, проблема забруднення навколишнього середовища побутовими відходами та викидами різних джерел, важливість збереження першоцвітів та біорізноманіття у коміксах, саморобках та плакатах.
Наші студенти здобули призові місця в номінації «Саморобки».
І, демонструючи свої роботи, сприяли не тільки підвищенню інтересу до проблем довкілля, але й практично змогли перетворити шляхом апсайклінгу не один кілограм старих і непотрібних речей на нові, корисні і надзвичайно красиві.
1 місце – Ткач Христина , студентка групи 2О, – проєкт «Лабутени»
2 місце – Косован Наталія , студентка групи 2А, – проєкт «Сакура»
3 місце – Гловацька Катерина студентка групи 2О,– проєкт «Лист як баланс життя»
3 місце – Дем‘янчук Христина студентка групи 1О,– проєкт «Місто»
3 місце – Лесюк Тетяна студентка групи 1О,– проєкт «Український віночок»
3 місце – Адам Вікторія студентка групи 1О,– проєкт «Золотий вінок».
Керівник – Дем‘янчук Оксана Михайлівна.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/347241821_736365131824085_8530586369069787190_n-1024x631.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/347250037_736366065157325_4229951828795778546_n-1024x607.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/347581368_736366078490657_778052124748424840_n-1024x649.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/347386086_736366091823989_3905478491907384565_n-1024x692.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/347261657_736365155157416_1457804009282749378_n-1024x665.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/347642203_736366058490659_9027950127826434961_n-1024x653.jpg)