Еко-садиба “БУТИНАР” приймає студентів та викладачів Коломийського педагогічного коледжу

Вересневого дня еко-садиба «Бутинар» зустріла членів “Незалежної Мистецької Молодіжної Асоціації”, студентів та викладачів Коломийського педагогічного коледжу.  Там  відбувся  Мистецький пленер , який студенти вибороли як гран-прі у рамках Міжнародного мистецького бієнале сучасного мистецтва “KOLOMYIA-ART” / “КОЛОМИЯ-АРТ”. Жовтяк Вікторія, Мотиль Вікторія Абрамюк Вікторія, Шевчук Моніка, Микитин Іван, Бобош Мирослав, Волощук Вероніка під керівництвом Юлії Венц та Олександри Салій поринули у світ космацьких пейзажів. Приємною несподіванкою був для студентів майстер клас талановитого художника Миколи Яцурака, який погодився поділитися досвідом у створенні етюдів.

Бутинар

Приязно зустріли космачани гостей, розповіли чим славиться цей мальовничий край. Пригостили традиційними космацькими стравами, наприкінці на нас чекала цікава екскурсія до Каменя Новаківського. А ще щиро зустрічали нас школярі, які прийшли познайомитися та отримати досвід у малюванні. Чудовим організатором та поціновувачем прекрасного є власник еко-садиби Василь Книшук. Адже лише людина, котра любить та цінує рідний край може створити таке диво. Садиба стала не лише окрасою, але й  культурним осередком краю. Тут проводяться конференції, пленери та просто цікаві зустрічі. Кожен присутній гість намагався створити особливу атмосферу, яка перетворилася в цілковиту мистецьку гармонію.

Хочемо від усього серця подякувати всім організаторам Міжнародного мистецького бієнале сучасного мистецтва “KOLOMYIA-ART” / “КОЛОМИЯ-АРТ”, Михайлу Петріву, Василю Книшуку, Миколі Яцураку та, звичайно, всім-всім, хто так гостинно зустрічав нас. Цей день став особливим для кожного з нас.