![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2021-11-15_14-39-40-496-722x1024.jpg)
Викладачі коледжу кандидат психологічних наук Людмила Прокопів та кандидат філологічних наук Оксана Вінтоняк пройшли науково-педагогічне стажування на тему «Педагогічні умови формування компетентності викладачів у галузі педагогічних та психологічних наук. Досвід країн ЄС» у Венеціанському університеті Ка’Фоскарі (Італія). Метою підвищення кваліфікації є професійний розвиток викладача для внутрішнього забезпечення якості освіти Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради.