У рамках професійного об’єднання “Методична платформа НУШ” з ініціативи викладача Ганни Зварич 17 травня відбулася зустріч студентів-бакалаврів та четвертокурсників ( 4-А, 4-Г) з випускницею коледжу 2015 року, вчителькою Надвірнянського ліцею N 2 Вікторією Плитус. За час роботи Вікторія досягла неабияких успіхів – вчитель вищої категорії зі званням “Старший вчитель”, двічі сертифікована вчителька початкових класів, тричі експертка з вивчення практичного досвіду вчителів, котрі сертифікуються.
Педагогиня поділилася досвідом, як удосконалювати професійні компетентності, розвивати мовно-комунікативні навички учнів початкової школи. Під час зустрічі неодноразово наголошувала на значній ролі Коломийського педагогічного коледжу в її професійному становленні. Атмосфера була тепла і невимушена. Викладачі та студенти ставили запитання та висловлювали свої думки щодо новітніх методик навчання.
Такі зустрічі надихають до творчого зростання всіх учасників.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-05-22_22-59-54-392-1024x618.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-05-22_23-00-04-091-1024x666.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-05-22_23-00-13-623-1024x838.jpg)