9 травня Роман Зварич, кандидат історичних наук, викладач суспільних дисциплін провів практичне заняття для студентів 2-го курсу спеціальності «Соціальна робота» у Коломийській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.
Студенти ознайомилися з практичною роботою кар’єрного радника відділу кар’єрного консультування Тетяни Малкович та обговорили особливості сприяння у працевлаштуванні осіб з інвалідністю, ВПО, матеріальне забезпечення безробітних.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-05-15_11-35-10-715-1024x844.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-05-15_11-35-18-283-1024x643.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-05-15_11-35-20-936-1024x660.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-05-15_11-35-23-188-1024x994.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/zobrazhennia_viber_2023-05-15_11-35-25-528-1024x710.jpg)