Підготовчі курси розпочато! Перший етап вступної кампанії у 2021 році вже позаду

17 квітня 2021 року Коломийський педагогічний фаховий коледж Івано-Франківської обласної ради гостинно зустрів слухачів підготовчих курсів.

В цей день заклад провів День відкритих дверей – подію яка розпочинає вступну кампанію 2021 року у коледжі. Актову залу наповнили дев’ятикласники та їх батьки. Попри карантинні обмеження та дистанційне навчання впродовж останніх кількох місяців, наші відвідувачі з нетерпінням чекали на цю подію, про що свідчить численна кількість електронних реєстраційних заяв та дзвінків.
З роботою навчального закладу , його матеріально-технічною базою, спеціальностями, умовами вступу присутніх ознайомив директор коледжу Валерій Ковтун. Також він представив присутнім сучасні освітні лабораторії, роботу медіацентру та кабінету Нової української школи. Директор розповів про дозвілля студентів, роботу студентського парламенту, спортивних та хореографічних секцій.

Присутні мали змогу поставити запитання та отримати ґрунтовні відповіді.
Керівник підготовчих курсів Оксана Ткачук ознайомила з роботою підготовчих курсів та запросила абітурієнтів на заняття. Всі санітарно-епідеміологічні норми витримано, бо групи курсантів сформовано в кількостях менш як 15 осіб в авдиторії разом із викладачем.
Студентський парламент підготував для слухачів фотолокацію, завдяки якій було зроблено багато цікавих і креативних світлин.

Заняття для слухачів підготовчих курсів надалі будуть проводитися за визначеним графіком. Проте, ще кожен дев’ятикласник має змогу заповнити електронну заву та вже наступної суботи приєднатися до команди найкращих.
Коломийський педагогічний фаховий коледж чекає на свого абітурієнта!