Захист курсових робіт студентами IV курсів на цикловій комісії іноземної філології

15 квітня 2021 року студенти IV курсу спеціальності “Початкова освіта. Іноземна мова” Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради захищали курсові роботи з методики навчання іноземної мови в початковій школі.

Провідна тематика курсових робіт студентів пов’язана з питаннями формування ключових компетентностей молодших школярів на уроках іноземної мови та дослідження шляхів реалізації концепції Нової Української Школи в процесі навчання іноземної мови. Особливо цікавими та пізнавальними виявились роботи, присвячені аналізу нестандартних форм проведення уроків та творчим методам навчання іноземної мови в НУШ.

Захист проводили викладачі циклової комісії іноземних мов Палій Л.Г., Садов’як О.Д., Кравчук В. Ю., Грушецька І.П., Забавчик О.Ф. за участі завідуючої відділення початкової освіти та соціальної роботи Акімової Л.І.

Змістовність виступів студентів, продемонстровані вміння поєднувати теоретичні підгрунтя основних методичних засад з їх практичним застосуванням відповідно до концепції НУШ, здатність до глибинного аналізу наукових питань, систематизація отриманих результатів досліджень педагогічного досвіду та їх успішна апробація на уроках іноземної мови в початковій школі під час переддипломної педагогічної практики свідчать про готовність студентів-випускників приймати виклики сучасної системи освіти, підтверджують їхнє прагнення та вміння використовувати новітні творчі підходи до викладання іноземної мови в Новій Українській Школі.

Комісією було визначено кращими роботи таких студентів:

Божовської Тетяни – науковий керівник Палій Л.Г.
Митченко Христини – науковий керівник Грушецька І.П.
Гушуляк Іванни – науковий керівник Палій Л.Г.
Кішак Роксолани – науковий керівник Забавчик О.Ф.