6 березня на базі навчально-методичного кабінету НУШ відбувся семінар-практикум для здобувачів освіти ОР “Бакалавр” на тему “Використання інноваційних педагогічних технологій в сучасній дошкільній освіті”.
Під час заняття вихователь-методист ЗДО 5 “БАРВІНОК”м.Коломия Наталія Дмитрук ознайомила студентів з інноваційними технологіями, які використовуються в даному закладі, а вихователі Світлана Никифорук та Наталія Пантелюк попрактикували зі студентами метод мнемотехніки, який підвищує мовленнєву активність дошкільнят.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/333886612_157872237131176_5225640692074764700_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/333033661_545536044311865_4274843873345530903_n-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/333049167_2550362601787253_9172029564846028406_n-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/334409511_611453200394899_4497708236011511896_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/333122389_263005162716235_5240890772628430902_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/333077596_1293873464524264_8007951231460334720_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/333838756_640468871219865_1944235275143642242_n-1024x768.jpg)