22 березня 2023 року студенти Коломийського педагогічного фахового коледжу були учасниками VII Всеукраїнської студентської науково-практичної онлайн-конференції «Волинська весна: перші паростки науки»
Дякуємо Заклад вищої освіти “Луцький педагогічний коледж” Волинської обласної ради за реалізацію академічної мобільності, можливість презентації наукових робіт здобувачів освіти, обмін молодіжним науково-практичним досвідом та встановлення дружньої співпраці
Посилання на збірник конференції: https://drive.google.com/…/1S…/view
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/338684621_1395383971230196_2552615813875141753_n-1024x576.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/338884771_147219394677896_1838819198696811470_n-739x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/339029428_961408381936394_1988873106058521998_n-1024x715.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/339078153_1356881748429742_4677634135273361742_n-1024x718.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/339003999_1219810138648519_2194250026859842716_n-1024x724.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/339114275_1224510718204339_5303303080589132733_n-1024x719.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/339034487_727844459018832_741548467905908181_n-1024x719.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/339024599_168460306063993_14757304515899423_n-1024x716.jpg)