Виставка екомалюнків від студентів 2-курсників

Сьогодні російсько-окупаційні війська знищують, вбивають і катують українців. Ворог скидає на голови нашим дітям ракети, відбирає життя, залишає без даху, води, тепла та світла, і одночасно всіляко намагається отруїти нас та спричинити крім війни ще і екологічні катастрофи.Як це ще назвати як не екоцид.

В результаті  бойових дій в Україні руйнується інфраструктура, порушуючи екологічну рівновагу.

Від вибухів снарядів і бомб порушено рельєф, зруйнуються і просядуть ґрунти, вийдуть з ладу значні масиви ріллі, відбудеться підтоплення ділянок, знищиться природне місце існування окремих популяцій. знищується флора та фауна серйозно страждають і заповідні території. Хімічні сполуки, що містяться в боєприпасах забруднюють повітря та воду.  А поширення радіації, може стати причиною хвороб для великої кількості населення.

 Також з’являються і ризики пошкодження особливо небезпечних об’єктів: підприємств хімічної промисловості, атомних електростанцій та інших споруд, які можуть спричинити масове забруднення значних територій. Навколишнє середовище залишається невидимою жертвою війни. Як бачать наші студенти загрози екокатастрофи в Україні.