Як створити навчальний процес цікавим (майстер-клас від вчителів початкової школи)?

12 лютого 2019 року в рамках тижня математики, фізики та інформатики відбувся майстер-клас для студентів 3-х курсів з провадження нових освітніх програм в процес навчання в умовах НУШ, який провели вчителі початкових класів нашої базової школи НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей».

Заступник директора з навчально-методичної роботи Курчій Світлана Василівна зазначила, що навчання в початкових класах проводиться як за типовими освітніми програмами, так і за освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проекту «Інтелект України» та ознайомила з особливостями роботи в проектних класах, основним завданням яких є навчити дітей бути успішними як в школі, так і в житті.

Вчителі Дідик Ольга Володимирівна та Малярчук Ірина Романівна поділились досвідом роботи на уроках математики в рамках проекту «Інтелект України».

Ольга Володимирівна продемонструвала цікаві форми роботи на уроках математики в першому класі, які розвивають в учнів пам’ять, спостережливість, увагу, вміння орієнтуватись в просторі. Студенти-третьокурсники мали змогу брати участь у практичному розв’язуванні деяких завдань.

Ірина Романівна зазначила, що процес навчання для дітей вибудовується у цікавій та насиченій формі через використання проблемних методів і завдань проблемного характеру. Вчитель запропонувала вправи на розвиток кмітливості, формулювання припущень, встановлення послідовності певних дій, адже діти вчаться пізнавати себе, виражати свою думку та проявляти свій інтелект.

Вінтоняк Тетяна Ігорівна ознайомила присутніх з використанням новітніх інформаційно-комунікативних технологій на уроках математики в початковій школі. Продемонструвала особливості роботи з програмним забезпеченням Plickers та показала його практичне застосування. Учасники майстер-класу виконали деякі тестові завдання та побачили свої результати через сканування карток відповідей з QR-кодами.

Адміністрація, викладачі та студенти коледжу щиро вдячні вчителям, які провели цікавий майстер-клас та поділитись своїм досвідом роботи в умовах Нової української школи, а також дирекції НВК №9 «Школа-природничо-математичний ліцей» за сприяння в організації цього заходу.