Історія закладу

Професійна педагогічна освіта в Коломиї бере початок в 20-х роках минулого століття – з відкриття в приміщенні теперішнього коледжу Учительського польського семінару та відкритого в приміщенні музею “Гуцульщина” семінару Українського педагогічного товариства. Прийом здійснювався після 7-го класу школи, термін навчання був 4 роки. Семінар давав право викладання як в державних, так і в народних школах.

Більше...

Спеціальності

5.01010201 ПОЧАТКОВА ОСВІТА

5.02020502 ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

5.01010601 СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА

Більше...

Відділення початкового навчання та соціальної педагогіки

На відділенні початкової освіти та соціальної педагогіки проводиться підготовка вчителів початкових класів та соціальних педагогів. Майбутні вчителі початкових класів можуть одержати одну із спеціалізацій: англійська, німецька, французька, польська мови, інформатика, хореографія, музика, виховна робота. Термін навчання на базі 9 класів 3 роки 10 місяців. Студенти також одержують атестат про повну загальну середню освіту.

Більше...

Відділення образотворчого мистецтва

На відділенні образотворчого мистецтва проводиться підготовка вчителів образотворчого мистецтва та художньої праці. Термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців. Студенти також отримують атестат про повну загальну середню освіту. Випускники спеціальності «Образотворче мистецтво» можуть продовжити навчання на 3 курсі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Більше...