Якісний склад педагогічних та науково-педагогічних працівників, які забезпечують освітній процес

КОЛОМИЙСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
ІВАНО ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Ковтун Валерій Іванович – директор – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист; Заслужений працівник освіти України

Курчій Дмитро Дмитрович – заступник директора з навчальної роботи – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист; кандидат філологічних наук, доцент

Чехович Марія Дмитрівна – заступник директора з виховної роботи – спеціаліст вищої категорії

Прокіпчин Василь Юрійович – заступник директора з адміністративно-господарських питань – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Прокопів Людмила Ярославівна – завідувач навчально-виробничою практикою – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист; кандидат психологічних наук

Акімова Любов Іванівна – завідувач відділення початкової освіти та соціальної роботи – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Білоус Михайло Миколайович – завідувач відділення образотворчого мистецтва – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Ходак Михайло Михайлович – методист коледжу – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист 

Вінтоняк Оксана Василівна – методист коледжу – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист; кандидат філологічних наук

Вінтоняк Ігор Ярославович – керівник фізичного виховання – спеціаліст вищої категорії

Коваль Юлія Михайлівна – головний бухгалтер

  • Відділення початкової освіти та соціальної роботи

Кафедра педагогіки та методик навчання освітніх галузей і технологій початкової освіти

  1. Вінтоняк Оксана Василівна – завідувач кафедри, кандидат філологічних наук
  2. Онищук Людмила Анатоліївна – доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник
  3. Курчій Дмитро Дмитрович – кандидат філологічних наук, доцент
  4. Борис Уляна Зіновіївна – кандидат педагогічних наук, викладач
  5. Лукашенко Марія Петрівна – кандидат математичних наук, викладач
  6. Садов’як Ольга Дмитрівна – кандидат філософських наук, викладач
  7. Прокопів Людмила Ярославівна – кандидат психологічних наук, викладач
  8. Паненкова Юлія Валеріївна – кандидат психологічних наук, викладач
  9. Гречук Василь Юрійович – викладач
  10. Кіщук Наталія Василівна – викладач
  11. Оглова Наталія Михайлівна – викладач

Циклова комісія викладачів психолого-педагогічних дисциплін

  1. Жданович Оксана Михайлівна – голова циклової комісії – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  2. Масевич Любов Дмитрівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  3. Масевич Тетяна Іванівна – спеціаліст другої категорії, викладач-методист
  4. Паненкова Юлія Валеріївна – спеціаліст вищої категорії
  5. Паненкова Лідія Богданівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  6. Солецька Наталія Анатоліївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

За суміщенням посад:

  1. Акімова Тетяна Анатоліївна – спеціаліст першої категорії
  2. Гаврилаш Ольга Сергіївна – спеціаліст
  3. Ковтун Валерій Іванович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  4. Надрага Галина Володимирівна – спеціаліст другої категорії
  5. Прокопів Людмила Ярославівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  6. Ходак Михайло Михайлович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  7. Чехович Марія Дмитрівна спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

За суміщенням:

  1. Акімов Володимир Анатолійович – спеціаліст вищої категорії
  2. Гінчицька Наталія Петрівна – спеціаліст 

Циклова комісія викладачів філологічних дисциплін та методики навчання мовно-літературної освітньої галузі

  1. Зварич Ганна Іванівна – голова циклової комісії – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  2. Герук Ольга Романівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  3. Козар Наталія Михайлівна – спеціаліст вищої категорії
  4. Сташків Ольга Володимирівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  5. Ткачук Оксана Богданівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

За суміщенням посад:

  1. Акімова Любов Іванівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  2. Вінтоняк Оксана Василівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  3. Коваль Марина Володимирівна – спеціаліст другої категорії
  4. Курчій Дмитро Дмитрович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  5. Ходак Ганна Михайлівна – спеціаліст вищої категорії 

За суміщенням:

  1. Трефяк Наталія Ігорівна – спеціаліст вищої категорії

Циклова комісія викладачів математики, інформатики, методик навчання математичної та інформатичної освітніх галузей

  1. Філійович Ірина Борисівна – голова циклової комісії – спеціаліст вищої категорії
  2. Грабець Петро Романович – спеціаліст вищої категорії
  3. Гречук Василь Юрійович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  4. Кіщук Наталія Василівна – спеціаліст вищої категорії
  5. Лукашенко Марія Петрівна – спеціаліст вищої категорії
  6. Солоненко Роман Дмитрович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  7. Юрчишин Оксана Іванівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

За суміщенням посад:

  1. Пастушак Роман Васильович – спеціаліст другої категорії

За суміщенням:

  1. Пискор Орест Михайлович – спеціаліст вищої категорії 

Циклова комісія викладачів іноземних мов та методики іноземної мови

  1. Садов’як Ольга Дмитрівна – голова циклової комісії – спеціаліст вищої категорії
  2. Вінтоняк Зоряна Іванівна – спеціаліст другої категорії 
  3. ГалайдаЛеся Михайлівна – спеціаліст другої категорії 
  4. Грушецька Ірина Петрівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  5. Забавчик Олександра Федорівна – спеціаліст вищої категорії
  6. Кравчук Валентина Юріївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  7. Максим’юк Любов Іванівна – спеціаліст першої категорії 
  8. Палій Лариса Григорівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

За суміщенням:

  1. Ющак Олександра – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Циклова комісія викладачів суспільних дисциплін

  1. Зварич Василь Данилович – голова циклової комісії – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  2. Оглова Наталія Михайлівна – спеціаліст першої категорії
  3. Солецький Маркіян Петрович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  4. Якубовський Ярослав Миколайович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  5. Юрчишин Зіновій Любомирович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

За суміщенням:

  1. Глаголюк Василь Петрович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист 

Циклова комісія викладачів природничих дисциплін та методик навчання громадянської, природничої та здоров’язбережувальних галузей

  1. Дем’янчук Оксана Михайлівна – голова циклової комісії – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  2. Борис Уляна Зеновіївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  3. Кобацька Ярослава Теодорівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  4. Фітьо Ірина Василівна – спеціаліст другої категорії

За суміщенням посад:

  1. Прокіпчин Василь Юрійович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Циклова комісія викладачів фізичного виховання, основ хореографії з методиками навчання фізкультурної та мистецької (хореографія) освітніх галузей

  1. Вінтоняк Ігор Ярославович – голова циклової комісії – спеціаліст вищої категорії
  2. Глинянюк Роман Степанович – спеціаліст вищої категорії
  3. Лазарук Ганна Володимирівна – спеціаліст першої ї категорії 
  4. Новікова Світлана Іванівна – спеціаліст першої категорії 
  5. Якубів Мар’яна Володимирівна – спеціаліст вищої категорії

За внутрішнім суміщенням:

  1. Лазарук Ігор Ярославович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Циклова комісія викладачів музичних дисциплін та методики навчання музичного мистецтва

  1. Родін Євген Вікторович – голова циклової комісії – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  2. Гринюк Ольга Михайлівна – спеціаліст вищої категорії
  3. Лазарук Ігор Ярославович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  4. Маріконда Філумена Джузеппівна – спеціаліст вищої категорії
  5. Мошура Надія Матвіївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  6. Скільський Микола Степанович – спеціаліст вищої категорії
  7. Фірманюк Марія Несторівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

За суміщенням:

  1. Лаврук Тетяна Валеріївна – спеціаліст другої категорії 

Відділення образотворчого мистецтва

Циклова комісія викладачів фахових дисциплін спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

  1. Білоус Михайло Миколайович – голова циклової комісії – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
  2. Білоус Ігор Михайлович – спеціаліст вищої категорії
  3. Венц Юлія Ярославівна – спеціаліст вищої категорії
  4. Лобурак Інна Сергіївна – спеціаліст вищої категорії
  5. Салій Олександра Василівна – спеціаліст вищої категорії
  6. Ясінський Мирослав Іванович – спеціаліст вищої категорії

Вихователі

  1. Ходак Ганна Михайлівна – спеціаліст вищої категорії
  2. Симчич Любов Ярославівна – спеціаліст вищої категорії

Бібліотекарі

  1. Якубів Світлана Юріївна – спеціаліст
  2. Коваль Марина Володимирівна – спеціаліст