21 червня 2023 року відбулося підсумкове засідання науково-методичної ради коледжу в 2022/2023 навчальному році з порядком денним:
1. Про результати атестації педагогічних працівників коледжу у 2022/2023 н.р.
2. Про навчально-методичну, наукову роботу, аналіз професійної активності педагогічних працівників коледжу за 2022/2023 н.р.
3. Аналіз процедури акредитаційної експертизи: на основі досвіду роботи закладів фахової передвищої освіти.
4. Про хід розподілу педагогічного навантаження на 2023/2024 н.р.
5. Про рекомендації до друку навчально-методичних видань, підготовлених педагогічними працівниками коледжу.
Щодо першого питання доповідав методист коледжу Михайло ХОДАК, який повідомив, що відповідно до графіка у 2023 році проведено атестацію 15 педагогічних працівників коледжу. За результатами атестаційними комісіями коледжу та ІІІ рівня при департаменті освіти і науки Івано-Франківської ОДА:
- 1 педагогічному працівнику присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»;
- 2 педагогічним працівникам присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»;
- 1 педагогічного працівника атестовано на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду керівника гуртка;
- 1 педагогічному працівнику присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»;
- 2 педагогічних працівників атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;
- 9 педагогічних працівників атестовано на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «викладач-методист».
Друге питання – звіт голів циклових комісій та завідувача кафедри про науково-методичну роботу, професійну активність педагогічних працівників та готовність портфоліо циклових комісій на кінець 2022/2023 навчального року: Оксана ЖДАНОВИЧ – циклова комісія викладачів психолого-педагогічних дисциплін, Ганна ЗВАРИЧ – циклова комісія викладачів філологічних дисциплін та методики навчання мовно-літературної освітньої галузі, Ірина ФІЛІЙОВИЧ – циклова комісія викладачів математики, фізики, інформатики та методик навчання математичної й інформатичної освітніх галузей, Ольга САДОВ’ЯК – циклова комісія викладачів іноземних мов та методики навчання іноземної мови, Оксана ДЕМ’ЯНЧУК – циклова комісія викладачів природничих дисциплін, безпеки життєдіяльності та основ охорони праці, методик навчання природничої й соціальної і здоров’язбережувальної освітніх галузей, Василь ЗВАРИЧ – циклова комісія викладачів суспільних дисциплін, методики навчання громадянської та історичної освітньої галузі, Ігор ВІНТОНЯК – циклова комісія викладачів фізичного виховання, основ хореографії, предмету «Захист України», методик навчання фізкультурної та мистецької (хореографія) освітніх галузей, Євген РОДІН – циклова комісія викладачів музичних дисциплін та методики навчання музичного мистецтва, Юлія ВЕНЦ – циклова комісія викладачів дисциплін образотворчого мистецтва та методик навчання мистецької (образотворче мистецтво) й технологічної освітніх галузей, Оксана ВІНТОНЯК – завідувач кафедри педагогіки та методик навчання освітніх галузей і технологій початкової освіти.
Людмила ПРОКОПІВ – завідувач навчально-виробничою практикою, акцентувала увагу присутніх на окремих процедурних моментах проведення акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти.
Про стан розподілу педагогічного навантаження на 2023/2024 н.р. доповідав заступник директора з навчальної роботи, голова науково-методичної ради Дмитро КУРЧІЙ, який повідомив, що у всіх 9-ти циклових комісіях і на кафедрі проведено підсумкові засідання, на яких педагогічні працівники структурних підрозділів були ознайомлені зі своїм педагогічним навантаженням на новий 2023/2024 навчальний рік.
Валерій КОВТУН – директор коледжу, ознайомив присутніх з алгоритмом розподілу (планування) педагогічного навантаження між педагогічними та науково-педагогічними працівниками, принципами формування та розподілу загального обсягу навчального навантаження. Погодження його з профспілковим комітетом залежно від кількості годин, передбачених навчальними планами, наявності відповідних педагогічних кадрів та інших конкретних умов, що склалися у закладі.
Методист коледжу – Михайло ХОДАК, запропонував учасникам засідання рекомендувати до друку «Збірник матеріалів науково-практичної конференції педагогічних працівників та науково-практичної конференції студентів Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради. Авторський колектив. – Коломия, 2023 (випуск 12)». Запропонована пропозиція була одноголосно схвалена членами науково-методичної ради.
Більше фото за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1lPYIX5b6_CF2C1eCaduQrGRHxgnBibld?usp=sharing