Семінар-тренінг з академічної доброчесності для випускних груп освітньо-кваліфікаційного рівня фаховий молодший бакалавр та освітнього рівня бакалавр спеціальності 013 Початкова освіта відбувся 8 грудня 2022 року.
Консультант Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коломийської МР викладач коледжу, кандидат фізико-математичних наук Maria Lukashenko – Matskiv розкрила питання дотримання академічної доброчесності під час навчання, викладання, творчої чи наукової діяльності.
З методичними рекомендаціями до написання курсової роботи, вимогами до оформлення ознайомила завідувач навчально-виробничої практики, кандидат психологічних наук Людмила Прокопів-Руданець.
На питаннях впровадження принципів академічної доброчесності в освітній процес Коломийського педагогічного фахового коледжу акцентувала увагу гарант освітньо-професійної програми «Початкова освіта», кандидат філологічних наук Oksana Vintoniak-Zvarych.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/318903169_592348939559039_8392869077928804725_n-1024x768.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/318432656_592348872892379_7179967730141706459_n-1.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/318977465_592348972892369_530566460940875832_n-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/318954947_592349026225697_2133520349142838220_n-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/319371116_592348902892376_8863530375369084578_n-1-1024x768.jpg)