Кравчук Валентина Юріївна — викладач англійської мови та методики навчання, взяла участь у роботі Національної Конвенції TESOL-Україна 2024 «НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ У ВОЄННИЙ ЧАС: РОЗМАЇТТЯ ГОЛОСІВ СТІЙКОСТІ ТА СПІВЧУТТЯ», що відбулася 24-26 травня 2024 року в Львові за підтримки регіонального відділу англійської мови Посольства США в Україні.
Метою 26-го Національного з’їзду TESOL-Ukraine є об’єднання професіоналів EFL (англійська мова як іноземна) в Україні для визначення стратегії розвитку викладання англійської мови в контексті війни в Україні та глобальних змін в ELT.
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/445751548_968121338648462_1172661139825819204_n-768x1024.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/445772391_968121261981803_4357962128636299382_n-1024x724.jpg)
![](https://pedcollege.kolomyya.org/wp-content/uploads/445827443_968121275315135_4574602888132966865_n-1024x768.jpg)